NATO in Slovenska vojska v Afganistanu
V sredo, 19. oktobra 2011 ob 17:00 v Okrogli dvorani v pritličju poslovne stolpnice TR3 na Trgu republike št. 3, Ljubljana
Iztok Prezelj, docent na FDV, strokovnjak za nacionalno varnost in sodobni terorizem. Na FDV poučuje več predmetov, hkrati pa vodi (je vodil) več raziskovalnih projektov na Obramboslovnem raziskovalnem centru. Član evropske mreže strokovnjakov za protiterorizem (European Expert Network on Terrorism).
Srečko Zajc je podsekretar v Sektorju za mednarodne operacije in misije zadolžen za načrtovanje sodelovanja civilnih strokovnjakov v mednarodnih operacijah in misijah na obrambnem področju. Doslej je preživel petnajst mesecev na opravljanju civilnih nalog v okviru misije Isaf v Afganistanu.
Jure Rifelj je posebni koordinator za Afganistan v MZZ ter predstavnik RS v Mednarodni kontaktni skupini za Afganistan in Pakistan.

Vljudno vabljeni!

dr. Jožef Kunič,