IRANSKA GROŽNJA
V torek, 8. aprila 2008 ob 17.00 uri v Veliki dvorani v pritličju poslovne stolpnice TR3, Trg republike 3, Ljubljana

O aktualnih dogajanjih v Iranu, jedrskem programu in iranski grožnji bo predaval dr. Viatcheslav Moshe Kantor, predsednik Evropskega judovskega kongresa (EJC).

Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku. Po predavanju bo sledil pogovor z dr. Kantorjem, ki ga bosta vodila mag. Zijad Bećirović in dr.Jožef Kunič.

Vabljeni!

Organizatorji: IFIMES – Mednarodni inštitut za bližnjevzhodne in balkanske študije,

društvo Forum21 in Slovensko društvo za mednarodne odnose (SDMO).

Udeležba na dogodku je brezplačna, vendar vas prosimo, da svojo prisotnost potrdite na telefonski številki (01) 430 15 33 oz.
ifimes@ifimes.org.

dr.Jožef Kunič,