RAZMIŠLJANJA O SLOVENIJI
V četrtek, 1. marca 2007, ob 17.00 v Konferenčni dvorani v pritličju poslovne stolpnice, Trg republike 3, Ljubljana
Spoštovana, spoštovani,

Vabim vas na predstavitev najnovejše knjige člana našega društva veleposlanika

Bojana Grobovška

Naslov knjige, ki je izšla pri Cankarjevi založbi, je

RAZMIŠLJANJA O SLOVENIJI

Bojan Grobovšek, magister mednarodnih odnosov, ima za seboj akademsko in novinarsko kariero, ki jo je zaključil 1991 kot dopisnik Dela in RTV z Dunaja. Od januarja 1992 je v diplomatski službi. Kot diplomat je bil svetovalec na Dunaju ter veleposlanik RS na Poljskem in v Argentini. Sedaj je veleposlanik v zunanjem ministrstvu. Je tudi avtor knjig Mirovna gibanja in evrorakete (1984) ter Homo diplomaticus slovenicus (2000).

Knjigo bodo poleg avtorja predstavili dr.Jožef Kunič, Marko Kosin in Franco Juri, ki je tudi knjigo ilustriral.

Udeležencem, ki bodo želeli knjigo kupiti, bodo v dvorani na razpolago na prodaj izvodi, ki jih bo avtor pripravljen podpisati.

Prisrčno vabljeni!

dr. J.Kunič